Jesteśmy małym, rodzinnym studiem zajmującym się produkcją animacji. Z indywidualnym podejściem tworzymy unikalne animacje dla różnego rodzaju marek, którym pomagamy w zaprezentowaniu się i poszerzeniu grona odbiorców. Uwielbiamy opowiadać obrazem, tworzyć historie i nadawać znaczenie. A więc… gotowy/a na rozpoczęcie przygody?

CO ROBIMY

Explainer Video

Przedstaw swój produkt lub usługę za pomocą animacji, która nie tylko będzie miłym dla oka doświadczeniem, ale również w przystępny sposób wyjaśni dane zagadnienie

Animacje 2D & 3D

To szeroko ujęte pojęcie oznacza różnego rodzaju formy animacji – czy to animowane ikonki na stronę internetową, animacje logotypu czy animacje 3D produktów.

Brand Reel

Przedstaw swoją firmę, jej wartości i produkty w krótkiej, dynamicznej animacji

Opowiedz nam swoją historię a my przełożymy to na czytelną, angażującą i przyjemną dla oka formę animacji. Według ostatnich badań wynika, że 1,8 miliona słów ma taką wartość co jednominutowa animacja! Nieźle, prawda?

Proces kluczem do sukcesu

Dbamy o to aby współpraca z nami była jak najbardziej przejrzysta i żebyś nie miał/a wrażenia, że dostajesz przysłowiowego kota w worku. Bierzesz z nami czynny udział w całym procesie, doradzamy, objaśniamy i zapewniamy komfort stałej współpracy.

01

Brief

Wstępny zarys projektu, w którym zawieramy podstawowe wymagania – opis projektu, typ animacji, referencje oraz oczekiwany styl graficzny, czas trwania czy wersje językowe

02

Scenariusz

Scenariusz animacji to fundament całego projektu. Na tym etapie bazując na briefie piszemy tekst lektora oraz oprawę wizualną tego co się będzie działo na ekranie.

03

Storyboard

Storyboard to uproszczona, czarno-biała forma ilustracji. Bazując na scenariuszu projektujemy poszczególne sceny animacji. Opierając się na tym przechodzimy do tworzenia ilustracji.

04

Ilustracje

Wchodzimy w etap faktycznej produkcji, gdzie wprowadzamy kolory, kształty, przestrzeń. Na podstawie storyboardu projektujemy wszystkie sceny nadając animacji finalny wygląd.

05

Animacja

Czas tchnąć życie w nasze ilustracje. Tak zwany Motion Design polega na nadaniu rytmu, zaprojektowaniu ruchu i sprawieniu, że nasza animacja jest płynna i przejrzysta.

06

Audio

Jako końcowy etap przechodzimy do udźwiękowienia, wybieramy ostateczną muzykę, nagrywamy lektora (bądź lektorów) czy dodajemy efekty dźwiękowe.

Co o nas

mówią

Cenimy sobie współpracę opartą na zaufaniu i miłej atmosferze

 • It has been a great experience every time when working with Chris. His attention to detail and dedication to get the job done has exceeded all my expectations. What makes him stand out is his dependability and maturity, and he is quite simply one of the most trusted professionals I've ever worked with.

  Jan Walczak Candy Digital
 • Nasza dotychczasowa współpraca z Mist Visual to pełen profesjonalizm! Tak lubimy!
   Otwarte podejście do klienta, pełne zrozumienie jego potrzeb i chrapka na nowe rozwiązania, pomysły, wyzwania 🙂 Kreatywnie, konkretnie i szczegółowo. Krzysiek nie spoczywa na laurach, dzięki czemu nas zespół rozwija się realizując kolejne projekty dla klientów 🙂
  Z przyjemnością polecamy takie usługi!

  Martyna Dudek Agencja event-marketingowa SHO.
 • Firma bardzo profesjonalna! Krótkie terminy realizacji, projekt etykiet wykonany przez grafika zachwyca klientów, obsługa znakomita, kontakt jeszcze lepszy. Serdecznie polecam!

  Jan Dudek Let's Vape
 • Bardzo dobrze wykonane zlecenie. Super pozytywni ludzie, świetny kontakt, szybko odpowiadają. Perfekcyjne podejście do klienta.

  Mirek Jagiełło
 • Z firmą Mist Visual współpracuję od ponad roku przy realizacji animacji dla klientów korporacyjnych Studia. Decyzja o nawiązaniu współpracy z Mist Visual była świetnym wyborem - muszę śmiało przyznać, że wspólna praca układa się idealnie. Bardzo doceniam talent, zaangażowanie i profesjonalizm zespołu Mist Visual, a w szczególności następujące cechy: elastyczność i kreatywność (zawsze udaje nam się wypracować dobre rozwiązanie), responsywność (nigdy nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż jeden dzień na odpowiedź) oraz terminowość (prace otrzymuję często przed obiecanym terminem). Wszystko w pozytywnej, energetycznej i motywującej atmosferze. Nigdy wcześniej z żadnymi animatorami nie pracowało mi się tak dobrze! Polecam serdecznie.

  Aleksander Rokicki Założyciel & dyrektor kreatywny We design
 • Moja agencja współpracuje z Krzyśkiem od 2017 r. przy różnego rodzaju projektach dla rozmaitych branż. Krzysiek jest bardzo zdolnym animatorem. Odczytuje zamysł projektanta, który nie zawsze łatwo przekazać na statycznym storyboardzie i potrafi go kreatywnie ulepszyć nie ingerując w zamysł autora. Jest samodzielny i kreatywny w sposób, który pozwala mu powierzyć każde zadanie i spać spokojnie nie martwiąc się o efekt końcowy. Do tego trzeba podkreślić jego terminowość, umiejętne doradzanie rozwiązań oraz bardzo miłą atmosferę współpracy. 100% profesjonalista.

  Justyna Tomczak Blue Milk
 • Mist Visual to niezwykle twórcza atmosfera oparta na profesjonalnej wiedzy i zaangażowaniu. W połączeniu z punktualnością, niezwykłą dbałością o detale i najwyższą jakością to udany przepis na realizację nawet najbardziej skomplikowanych pomysłów – animacje dla 10 krajów w 6 różnych językach.

  Nie mogę doczekać się kolejnych wspólnych projektów!

  Bartosz Foltynowicz Rotom Polska
 • Potwierdzam wieloletnią współpracę przy realizacji filmów animowanych z Mist Visual Krzysztof Kuśmierek. Polecam studio Mist Visual jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę. Wszystkie prace wykonywane były sprawnie, terminowo, zgodnie z wszelkimi ustaleniami oraz z dbałością o wysoką jakość usług. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Mist Visual jako rzetelnego partnera przy wszelkich projektach animacyjno-graficznych. 

  Adam Wdowik NetComp

NASI KLIENCI

ZACZNIJMY WSPÓLNĄ PRZYGODĘ

I STWÓRZMY RAZEM COŚ FAJNEGO!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, opisz nam co mamy przedstawić w animacji.

Czy to jest usługa, czy produkt, czy może seria animacji na social media? Im dokładniejszy opis tym lepiej abyśmy mogli szacować koszta oraz nakład pracy. Jeśli nie jesteś pewien do końca czego potrzebujesz, opisz nam swój produkt czy usługę, którą mamy przedstawić, a z przyjemnością coś doradzimy!

© 2021 Mist Visual. ALL RIGHTS RESERVED.